İletişim Formu* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur...

*
*
*
*

ÜRÜNLERİMİZ

Örgü Peyniri

Örgü Peyniri

Fiyatı: 200 TL / Kg

Ürün Kodu: DGN205

Örgü peyniri tüm peynir çeşitleri gibi içerisinde bulunan sütten dolayı birçok vitamin birçok mineral birçok insan sağlığı için değerli besin değerlerini içermektedir.

Bunda hiç de haksız sayılmazlar. Peynirin sağlığımıza faydaları saymakla bitmez.

Düzenli peynir tüketimi vücudumuzdaki yaraların iyileşmesinden tutun kas ve kemik sağlığımıza kadar birçok yelpazede sağlığımız için bulunmaz bir nimettir.

Peynir tüketimi kas ve kemik sağlığımız için çok önemli bir besin türüdür.

Düzenli peynir tüketimi sayesinde bir yandan formumuzu kurarken bir yandan da güçlü sağlıklı bir kemik yapısına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca içerisinde bulunan a c ve d vitaminleri vücudumuzun gerekli vitamin çeşitlerinden bazılarıdır.

Peynir tüketimi sayesinde işlerini sağlıklı şekilde yerine getiren bir karaciğeri sahip olmak için önemli adımlardan birini atmış olacaksınız.

Düzenli peynir tüketimi sayesinde kalsiyumun getirisi ile birlikte sağlıklı diş kökleriniz için vücudunuzda değerli bir sermaye katmış olacaksınız.

Diyetisyenler tarafından birçok tarife peynir eklenerek hem vücut sağlığını korumak değerlerin düşmesini engellemek ve tok tutmak için peynirim bu vücuda kattığı artı değerler kullanılarak tarifler hazırlanması tavsiye edilmektedir.

Son zamanlarda modern tıpta 2 beynimiz olarak adlandırılan ve birçok hastalığının sebebinin bağırsaklarda bulunan floranın sağlıklı ya da sağlıksız olması ile ilişkili olduğu düşünülen bağırsaklarımızın sağlığını korumak için birçok tarif öne sürülüp birçok bitkisel içerikli ilaçlar sunulmaktadır. Fakat en önemli yiyeceklerin başında peynir gelmektedir. Bağırsaklarımızın florasını farklı hale getirmek sinir sistemimizi ve sindirim sistemimizi sorunsuz işleyişini sürdürebilmesi için düzenli peynir tüketimi tüm bu sorunlara yakalamanızın önünde önemli bir engel olacaktır.